Jednościenne - kwasoodporneW kategorii znajduje się 28 produktów.Piec gazowy to jeden z najpopularniejszych i najbardziej opłacalnych urządzeń do podgrzewania domów i mieszkań. Jednak również taki piec powinien być wyposażony w dobrej jakości komin z kwasówki, który odprowadzi zbędne produkty spalania.

Czym powinien charakteryzować się komin do pieca gazowego?

Komin przeznaczony do tego rodzaju pieca powinien przede wszystkim być odporny na działanie szkodliwych substancji żrących. Mogą one nie tylko całkowicie zniszczyć przewód, ale są również niebezpieczne dla użytkownika. Warto więc wyposażyć się w tzw. komin z kwasówki ? jest to bardziej potoczna nazwa na komin z wkładem kwasoodpornym. Rura kwasówka do komina zapobiega rozprzestrzenianiu się kwasu na powierzchni przewodu, z kolei odporne na kwas daszki i płyty, zabezpieczają wylot komina.

Komin z kwasówki ? najważniejsze elementy

Na komin do pieca gazowego składa się wiele różnych komponentów, które wspólnie tworzą zintegrowaną całość, zabezpieczając przewód przed szkodliwym działaniem kwasów. Jedną z części komina jest tzw. rura kwasówka do komina. Nie jest to jednak jedyna część, w którą należy się zaopatrzyć.

W naszym sklepie znajda Państwo szeroki wybór produktów kwasoodpornych renomowanego producenta Prodmax. Wśród elementów składających się na komin z kwasówki znajdują się:

  • kolano nastawne kwasoodporne
  • daszek kominowy kwasoodporny
  • płyta kominowa krótka
  • odskraplacz kwasoodporny
  • rura kwasówka do komina
  • wyczystka okrągła kwasoodporna
  • płyta kominowa kwasoodporna
  • redukcja odwrotna kwasoodporna

Wymienione części składowe to tylko wybrane produkty spośród bogatego asortymentu w naszym sklepie internetowym.

Komin do pieca gazowego to ważna inwestycja, której nie należy lekceważyć. Prawidłowo dobrany komin to gwarancja bezproblemowego użytkowania każdego rodzaju urządzenia grzewczego oraz bezpieczeństwa domowników.

Serdecznie zachęcamy do zakupów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów.