Jednościenne - żaroodporneW kategorii znajduje się 15 produktów.Rury do kominów ? najważniejsze akcesoria do przewodów

Jeśli instalują Państwo komin lub dokonują jego renowacji, z pewnością produktem, który budzi największe zainteresowanie, jest rura do komina. Jest to niezwykle ważny element każdego właściwie zaplanowanego przewodu odprowadzającego gazy.

Rury kominowe zabezpieczają komin przed zniszczeniem z powodu intensywnej eksploatacji. Co ważne, sprawdzają się zarówno w warunkach domowych (blok, zabudowa szeregowa, dom wolnostojący), jak również w budynkach przemysłowych.

Szczególną popularnością cieszą się rury żaroodporne, które zapewniają długoletni czas pracy komina.

Czym powinny się charakteryzować rury do kominów?

Dobrej jakości rura do komina musi być wykonana ze stali o grubości około 1 milimetra, a temperatura pracy powinna wynosić nawet 600 °C. Nie warto oszczędzać na wkładach i rurach, ponieważ z pozoru ekonomiczna kalkulacja bardzo szybko może odbić się na efektywności działania komina. Wysoką jakość wykonywanych elementów gwarantuje m.in. firma Prodmax, której rury kominowe znajdują się w naszym asortymencie.

Rury kominowe najczęściej można spotkać w dwóch rodzajach. Są to rury kwasoodporne oraz rury żaroodporne. Dany typ rury jest warunkowany środowiskiem pracy i typem spalanych substancji.

Oferta naszego sklepu

W sklepie internetowym Tani Komin znajdą Państwo szeroki wybór różnego typu produktów, takich jak: rury żaroodporne, zestaw wkładów kominowych, kolana żaroodporne, trójniki o różnych kątach nachylenia itd. Poszczególne elementy są dostępne w kilkunastu różnych wymiarach i rodzajach, by mogli Państwo optymalnie dopasować wybrane akcesorium do typu danego komina.

Gwarantujemy, że wszystkie dostępne u nas rury do kominów charakteryzują się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Pamiętajmy, że rura do komina to ważna inwestycja, której nie należy lekceważyć. Warto więc wyposażyć się w najlepszej klasy produkt.

Zachęcamy do zakupów!